Maas Cleanup opnieuw groot succes in Mook en Middelaar!

Op 22 maart heeft een enthousiaste groep vrijwilligers en verenigingen zich ingezet om de oevers van de Maas en haar zijrivieren van afval te ontdoen. De actie was wederom een groot succes!

Trots

Groep vrijwilliger met wethouder Rodoe aan de oever van de Maas

Wethouder Holger Rodoe sprak zijn trots uit namens het gemeentebestuur: “We zijn enorm dankbaar voor de inzet van alle vrijwilligers. Dankzij hun harde werk is onze prachtige omgeving weer een stukje schoner. Zonder hun betrokkenheid zouden we niet in staat zijn geweest om zoveel afval te verwijderen.”

Biodiversiteit en de waterkwaliteit

Deze opruimactie zorgt ervoor dat steeds meer inwoners zich bewust worden van de groeiende vervuiling door zwerfafval in de rivier en haar omgeving. Het achtergelaten afval heeft namelijk een negatieve invloed op de biodiversiteit en de waterkwaliteit, wat zelfs gevolgen kan hebben voor ons drinkwater. De inzet van vrijwilligers blijft daarom van groot belang.

Aanmelden

Wilt u ook bijdragen aan een schone en duurzame leefomgeving? Meld u dan aan als Wijkheld en help mee met het opruimen van zwerfafval via https://www.wijk-helden.nl/mook-en-middelaar/. Samen maken we het verschil!